Uncategorized

Buitinė technika, padedanti lengvai tvarkyti namus

Kiekvienas iš mūsų svajoja gyventi jaukiuose ir tvarkinguose namuose, tačiau norint sukurti tokią aplinką, tenka įdėti nemažai pastangų. Ypač tuomet, kai kalbame apie tvarkos ir švaros palaikymą. Gera žinia ta, kad į pagalbą galime pasitelkti funkcionalią buitinę techniką ir smulkesnius prietaisus, kurie tvarkymosi darbus padės atlikti kur kas efektyviau. Šį kartą aptarsime tuos, kurie drąsiai galėtų būti vadinami nepamainomais namų pagalbininkais.

Garais valantys prietaisai

Tokie prietaisai pastaruoju metu tampa vis populiaresni – jie padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, kuriuos išleistumėte įvairiems papildomiems valikliams. Vietoj jų yra naudojama karštų garų srovė, kuri susidaro specialiame rezervuare šildant vandenį. Tokius prietaisus galima pritaikyti patiems įvairiausiems valymo darbams, pradedant grindjuosčių valymu ir baigiant įvairių baldų bei įrenginių priežiūra. Be to, ši įranga ne tik efektyviai kovoja su nešvarumais, bet ir gali dezinfekuoti paviršius. Gariniai prietaisai nereikalauja didelių išlaidų, tad paprasčiau būtų visais jų privalumais įsitikinti patiems – tuo labiau, kad vien įvardintais pliusais jų sąrašas tikrai nesibaigia.

Langų valytuvai

Tikriausiai sutiksite, kad langų valymas yra vienas iš tų darbų, kurių vengiame labiausiai. Kartais net ir įdėjus nemažai pastangų ir pasitelkus geriausius valiklius, tokios pastangos ne visuomet atsispindi galutiniuose rezultatuose. Jei tokia situacija Jums pažįstama, turite dvi alternatyvas – išbandyti langų valytuvus ar šį darbą už Jus atlikti pasiryžusius robotus. Antruoju atveju tokius prietaisus tereikės pritvirtinti prie lango ir neilgai trukus mėgausitės nepriekaištinga langų švara. Tuo tarpu su specialiais prietaisais teks pasidarbuoti patiems: sudrėkinus langą reikės nuvalyti jį su mikropluošto audiniu ir tuomet beliks išdžiovinti stiklą. Tačiau kadangi tokie prietaisai iš karto yra aprūpinti visomis reikiamomis funkcijomis ir detalėmis, darbai turėtų būti pakankamai sklandūs ir sėkmingi.

Dulkių siurbliai

Iš esmės net ir tradiciniai dulkių siurbliai padeda kur kas efektyviau pasirūpinti grindų švara, tačiau dabar galime rinktis iš dar modernesnių įrenginių, kurie leidžia dar labiau palengvinti šį darbą. Pavyzdžiui, akumuliatoriniai dulkių siurbliai pasižymi itin kompaktišku dydžiu, todėl lengvai gali pasiekti net ir sunkiau prieinamas vietas. Juos galima pritaikyti stalui, baldams ar automobilio salonui. Tuo tarpu šluotos konstrukcijos prietaisai leidžia darbuotis pernelyg nesilankstant, taip pasaugojant savo nugarą. Tarp jų ypač populiarūs Dyson dulkių siurbliai, tačiau rasite ir kitų kompanijų pasiūlymų. O jeigu apie grindų siurbimą norėsis visiškai pamiršti, apsvarstykite roboto kandidatūrą – kai kurie iš jų dabar gali ne tik siurbti, bet ir plauti. Akivaizdu, kad visi šie dulkių siurblių tipai nestokoja privalumų, tad atsižvelgdami į savo poreikius, lengvai surasite tinkamiausią variantą, o galbūt netgi apsirūpinsite keliais.

Skalbimo mašinos su džiovykle

Nors pats rūbų skalbimas dažniausiai nėra labai sudėtingas, pakankamai daug laiko užima skalbinių džiaustymas, o vėliau – ir nurinkimas. Be to, reikia surasti papildomos vietos, kur būtų galima juos išdžiovinti. Tačiau jeigu įsigysite skalbimo mašiną su džiovykle, apie šiuos vargus galėsite pamiršti – drabužiai bus sausi, tad juos iš karto galėsite kabinti spintoje. Nors džiovyklę galima įsigyti atskirai, bendras įrenginys užima mažiau vietos ir dažnu atveju reikalauja mažesnių išlaidų. Platus skalbimo mašinų su džiovykle pasirinkimas yra siūlomas Pigu.lt el. parduotuvėje – jį galėsite apžiūrėti paspaudę ant šios nuorodos:https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos/f/all/skalbimo-masina-su-dziovykle.

Apsirūpinus visais šiais prietaisais, namų tvarkymasis neturėtų užimti daug laiko. Žinoma, tam tikras užduotis atlikti vis vien reikės, tačiau su jomis susitvarkysite kur kas paprasčiau. 

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.