Sveikata, grožis

Dažantis šampūnas

Daugelis žmonių nori sužinoti, kaip nusidažyti žilus plaukus, nors kai kurie žilus plaukus laiko rafinuotumo ženklu. Jei esate vienas iš tų, kurie nenorėtų, kad žmonės dėl jūsų plaukų spėliotų jūsų amžių, šis straipsnis turėtų jums padėti.

Dažyti žilus plaukus

Žilus plaukus padengti yra puiku, nesvarbu, ar esate brandaus amžiaus ir tai darote dėl kosmetinių priežasčių, ar esate tarp nelaimingų jaunesnių asmenų, kuriems tenka susidurti su ankstyvu žilumu.

Ieškodami, kaip dažyti žilus plaukus, rasite daugybę galimybių. Galite rinktis nuolatinę spalvą arba flirtuoti su pasirinkimais ir rinktis laikinas dengiamąsias priemones, kurios leis jums iš naujo atrasti save. Ieškodami, kaip nusidažyti žilus plaukus, susidursite su pagrindiniais terminais, kuriuos turite įsisavinti, ypač jei nuspręsite tai daryti „pasidaryk pats“.

Spalvotas / nusidažantis spalvotas dažantis šampūnas leidžia jums savo nuožiūra pereiti nuo sudėtingų žilų prie lengvai dažytų plaukų, nes spalva nėra ryški ir juos galima pašalinti vos vienu plovimu. Atidžiai perskaitykite pakuotes arba paklauskite stilisto patarimų, kokia spalva jums geriausiai tinka. Spalva yra trumpalaikė, todėl jūsų gali ištirti, be to, ją užtenka tik išplauti plaukus, todėl galėsite tai padaryti, kai tik laikysitės tinkamų instrukcijų.

Plaukų skalavimo priemonės

Plaukų skalavimo priemonės išsilaiko šiek tiek ilgiau nei spalvoti šampūnai, bet vis tiek lengvai išplaunamos. Šį variantą galite rinktis, jei norite labiau sumaišyti žilus plaukus, o ne juos paslėpti. Plaukų skalavimo skysčiai kraujuoja, jei jie sušlampa, todėl būkite atsargūs, taip pat galite norėti užkloti plaukus, kad apsaugotumėte pagalvių užvalkalus ir paklodes. Skalavimo priemonės išsiplauna plaukus plaunant šampūnu. Kai kurių markių plaukus gali tekti plauti daugiau nei vieną kartą, tačiau jie pradės blukti nuo pirmojo plovimo. Tepkite po plovimo šampūnu; gali tekti pasidėti po džiovintuvu su garo dangteliu.

Pusiau ilgalaikė spalva išbluks maždaug per 6-8 savaites. Prie jų pridedamos instrukcijos, kurių tinkamai laikydamiesi turėtumėte atrodyti kaip nauji jūs. Jei keičiate spalvą, būtinai duokite plaukams šiek tiek laiko, kad viena spalva netrukdytų kitai.

Jei renkatės ilgalaikį plaukų dažymą, būtinai pasirinkite spalvą, kuri tinka jūsų skoniui, veido spalvai ir bruožams. Galbūt pirmiausia norėsite pažaisti su laikinomis spalvomis, kad išmoktumėte jas naudoti. Kaip visada, atidžiai laikykitės instrukcijų, kad išvengtumėte rezultatų, kurie jums nepatiks.

Stebėkite naudojimo dažnumą ir saugokite sveikus plaukus, kad jiems nepakenktumėte. Geriausia būtų nenaudoti raudonos spalvos, nes rizikuojate, kad plaukai bus rožinės spalvos. Išmokti dažyti žilus plaukus iš tikrųjų paprasta, nes yra tiek daug pasirinkimo galimybių. Sunkiausia yra išsirinkti spalvą.

Organinis dažantis šampūnas

Visi norime atrodyti kuo geriau, ir tai gali būti susiję ne tik su tuo, kaip atrodome iš išorės, bet ir su tuo, kaip atrodome viduje. Nors galite manyti, kad žmonės nelabai mato, kas yra viduje, tačiau faktas yra tas, kad jei gerai jaučiatės viduje, tai atsispindės ir išorėje.

Vienas iš būdų, kaip stengiamės atrodyti kuo geriau, yra plaukų dažymas. Naudodami gerą ekologišką dažomąjį šampūną, galime šiek tiek pakeisti savo išvaizdą ir tai padaryti nekenkdami savo kūnui. Tai padeda mums ne tik gerai atrodyti iš išorės, bet ir jaustis sveikiems viduje. Priežastis, kodėl norėtumėte naudoti ekologišką šampūną, yra ta, kad daugelyje rinkoje esančių įprastų dažomųjų šampūnų yra tam tikrų cheminių medžiagų, kurių niekada negalima naudoti ant žmogaus kūno. Taip, jis buvo patvirtintas naudoti, tačiau paprasčiausiai pažvelgę į sudedamąsias dalis sužinosite, kad tai nėra gera idėja.

Nesvarbu, ar tiesiog bandote nuspalvinti dalį žilų plaukų, ar bandote visiškai pakeisti savo bendrą išvaizdą, pasirinkdami visiškai kitokią spalvą, visada įsitikinkite, kad naudojate tai, kas yra ekologiška. Rinkoje yra keletas skirtingų ekologiškų šampūnų, tačiau tik nedaugelis iš jų suteikia galimybę dažyti plaukus. Paprastai, jei norite padaryti kažką panašaus, turėsite pasigaminti kokį nors ekologišką dažantį šampūną namuose. Tai gali būti šiek tiek pataikymas, tačiau jei pradžioje turėsite pagrindinį receptą, kuriuo galėsite vadovautis, jums nebus labai sunku jį reguliariai pasigaminti.

Deja, jei neturite komercinio ekologiško dažomojo šampūno ir bandote naudoti kažką, kas yra pagaminta namuose, jums bus sunku įgyvendinti pastovius rezultatus. Vienintelis būdas jums tai apeiti – iš anksto pasigaminti didelę jo partiją, o tada užšaldyti ją mažomis porcijomis, kad galėtumėte atšildyti ir naudoti pagal poreikį. Tai gali pareikalauti šiek tiek daugiau darbo, tačiau tai daug geresnė idėja nei naudoti komercinį dažantį šampūną.

Komentavimas išjungtas įraše Dažantis šampūnas