Verslas

Ką darbdaviui reikia žinoti apie darbuotojų atranką?

Pripažinkime: rasti ir pasirinkti kandidatą į darbą nėra taip paprasta ir lengva, kaip gali atrodyti iš pradžių. Jūs ieškote tokio darbuotojo, kuris atneštų naudos jūsų įmonei, bet ne pasyvaus požiūrio specialisto.

Kad rastumėt gerą darbuotoją, jūs turite atlikti daugybę žingsnių, kad patektumėte į paskutinį darbuotojų atrankos proceso etapą, pradedant darbo skelbimo rengimu per interviu, foninius patikrinimus ir paskutinį pasiūlymo laišką, be daugybės kitų žingsnių.

Jei esate panašus į bet kurį darbdavį, personalo atstovą ar įdarbintoją, tikriausiai neturite laiko įsigilinti į smulkias atrankos proceso detales. Nesvarbu, ar norite samdyti savo įmonės stažuotoją, užimti greitai augančios įmonės vietas, išplėsti pardavimų komandą ar dešimt kartų padidinti savo darbuotojų skaičių, čia yra kažkas, kas patenkins jūsų poreikius: greitas žingsnis po žingsnio vadovas sekite savo įdarbinimo ir atrankos procesą, kad galėtumėte įtraukti tą naują žvaigždės kandidatą į savo komandą.

Paanalizuokime keletą darbuotojų samdymo proceso etapų ir kaip geriausiai juos atlikti – jei jus domina konkretūs darbuotojų atrankos proceso veiksmai.

Paraiškų teikimo etapas atrankos procese kartais vertinamas kaip pasyvus samdančios komandos pusėje – jūs tiesiog laukiate, kol kandidatai atsakys į jūsų darbo skelbimą. Tačiau programos gali būti atrankos priemonės, padedančios rūšiuoti kandidatus kaip kvalifikuotus ar nekvalifikuotus.

Tęsti atranką. Dabar, kai baigsite darbuotojų atrankos proceso paraiškų teikimo etapą, turite gyvenimo aprašymų ar CV rinkinį, kad galėtumėte persiųsti ir filtruoti tuos, kurie laikomi tinkamais atrankos skambučiui. Dabar turėsite atlikti atnaujinimus po vieną, rankiniu būdu arba programine įranga, ir nustatyti pagrindinius kandidatus. Tai yra vienas iš tradiciškiausių darbuotojų atrankos būdų perkelti kandidatus į kitą žingsnį nustatant ir atmetant tuos, kurie ne visai atitinka tai, ko ieškote. Pareiškėjų į vieną darbą gali būti šimtai – kai kuriais atvejais tūkstančiai. Yra daugybė būdų kurie padės jums juos filtruoti simplika.lt. Tai priklauso nuo reikalavimų, kuriuos jūs kelsite kandidatams.

Komentavimas išjungtas įraše Ką darbdaviui reikia žinoti apie darbuotojų atranką?