Namai

Ką daryti jei patiems nepavyksta pašalinti nepageidaujamų dėmių iš kilimo?

Jeigu patiems nepavyksta pašalinti dėmių iš kilimo, tuomet reikia kreiptis į valymo įmones ir pasinaudoti cheminiu pramoniniu valymu, taip apsisaugosit nuo  liekančio purvo ir bakterijų. Sikrtingos dėmės valomos pasirenkant sausą arba drėgną būdą ir tam tikras valymo piemones, svarbus kilimo greitas išdžiūvimas, nes taip galima išvengti kvapo atsiradusio nuo drėgmės.

Kaip namuose pašalinti dėmę iš kilimo?

Geriausias būdas norint išvalyti kavos, arbatos ar vyno skysčius, stipriai tos vietos netrinti, kad dėmė neišplistų į didesnį plotą ir naudoti  tinkamą valymo priemonę, pagal paskirtį, konkrečios dėmės pašalinimui. Valydami dėmes nenaudokite per daug vandens, nes gali atsirasti drėgmės kvapas, pasikeisti grindų dangos spalva po juo. Svarbu reguliariai siurbti su dulkiu siurbliu, tuomet kilimas ilgiau bus švarus, neleisti ant kilimo atsiradusiai dėmei išdžiūti, nes tokias dėmes bus sunkiau išvalyti, o iš karto pašalinus dėmę rezultatas bus daug geresnis. Valymo priemonę išbandyti ant  nepastebimo kilimo ploto ir tokiu būdu isitikinsit ar pasirinkta priemonė  nepaliks ant kilimo nemalonių pasekmių.

Specialieji valymo darbai

Specialieji valymo darbai atlikami specialistų, kurių atlikimas reikalauja daugiau specifinių žinių, valymo darbų patirties ir reikalingų reikmenų. Naudojant modernią gamintojų įrangą ir priemones atliekami specialūs valymo darbai: grindų dangos plovimas, langų, vitrinų ir stiklinių pertvarų valymas, cheminis baldų bei kiliminės dangos valymas, odinių baldų valymas, patalpų po remonto valymas, fasadų valymas, teritorijų priežiūros darbai, sniego kasimas, žolės pjovimas, tręšimas,  teritorijų apželdinimas ir kiti darbai.

Cheminis kilimų valymas

Kvalifikuoti specialistai chemiškai išvalo vilnonius, sintetinius kilimus jų nesugadindami, naudoja itin pažangią technologiją ir efektyvias cheminio valymo priemones, kurios išvalo sunkiai įveikiamas dėmes. Po  cheminio kilimų valymo nebesijaučia nemalonių kvapų, tokių kaip: rūkalai, pelėsis puvėsis, degėsis ir panašiai. Alergiškų žmonių kilimai valomi antialerginėmis cheminėmis priemonėmis, kurios nedirgina odos ir kvėpavimų takų.

Komentavimas išjungtas įraše Ką daryti jei patiems nepavyksta pašalinti nepageidaujamų dėmių iš kilimo?