Sveikata, grožis

Kaip pasirinkti gerą plaukų priežiūros produktą

Plaukų priežiūros produktų yra tūkstančiai, pradedant šampūnais ir kondicionieriais ir baigiant lazerinėmis šukomis. Be to, turime brangių transplantacijų, skirtų nuplikimui šalinti, ir keletą galvos odos atstatymo terapijų. Daugeliui moterų pasirinkti tinkamą plaukų priežiūros priemonę yra taip pat svarbu, kaip ir gyvenimo partnerį. Jos varto daugybę žurnalų ir konsultuojasi su įvairiais kosmetologais bei gydytojais.

Galvos oda, padengta nešvarumais ir pleiskanomis, ir žmonės, sergantys įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, traukos alopecija, Tinea capitis ir alopecija areata, patiria dalinį arba visišką nuplikimą. Per dažymas ir stilizavimas naudojant chemines priemones taip pat yra ankstyvo nuplikimo priežastis.

Tokie gydymo būdai, kaip ilgalaikis plaukų patrumpinimas, pakartotinis surišimas ir dažymas, suteikia moterims nuostabią išvaizdą. Tačiau jos paveikia galvos odos folikulus ir sukelia moterų nuplikimą. Visada geriau naudoti natūralias plaukų priežiūros priemones, kurios nekenkia mūsų makščiai ir galvos odai, kad išgautume nuostabią blizgančią šampūno reklamos išvaizdą.

Plaukų kaukės

Plaukų kaukės – tai greitas, tačiau labai stiprus ir veiksmingas būdas per mažiau nei 15 minučių suteikti plaukams daug naudos sveikatai. Galvokite apie plaukų kaukes kaip apie galingus plaukų kondicionierius, kurie suteikia plaukams minkštinimo ir drėkinimo savybių, skatina jų augimą, suteikia blizgesio ir net padeda kovoti su infekcijomis. Nors kai kurie plaukų salonai siūlo brangias plaukų procedūras, kurios duoda panašių rezultatų, mes nusprendėme dėl plaukų kaukių kreiptis tiesiai į motiną gamtą.

Plaukus reikia išplauti šampūnu, tada prieš kondicionavimą užtepti kaukę. Šampūnas atveria plauko odeles, todėl drėgmė iš kaukės gali įsigerti ir atkurti ryšius. Kondicionierius uždaro plaukų kutikules. Geriausias patarimas: naudodami plaukų kaukę venkite plaukų šaknų.

Rytų šalių produkcija

Daugelyje Indijos ir Kinijos parduotuvių galite rasti žolės, vadinamos saldžiuoju Neemu. Jis taip pat žinomas kaip kario lapai. Tai puikus augalas, galintis išgydyti dėl grybelinės infekcijos atsiradusį nuplikimą. Šis augalas yra labai pigus. Kelias dienas džiovinkite ją saulėje ir sumalkite į miltelius. Naudokite jį visuose aštriuose maisto produktuose ir salotose, kurias valgote.

Sumalkite lapus į pastą ir tepkite ją ant galvos odos. Po penkiolikos minučių nuplaukite švelniu šampūnu. Juo galima išgydyti visas galvos odos ligas, išskyrus su genais susijusią alopeciją (alopecia areata). Šviesiaplaukės šio augalo nevartokite, nes šis plaukų priežiūros produktas gali patamsinti jūsų auksines sruogas. Jis geriausiai tinka brunetėms.

Gydymas agrastų uogomis

Agrastai turi daug vitamino C. Du ar tris mėnesius vietoj apelsinų sulčių reguliariai vartojant agrastų sultis, plaukai kris mažiau. Taip pat padės reguliarus agrastų valgymas ir jų aliejaus naudojimas. Agrastų aliejus internete parduodamas Amla aliejaus pavadinimu. Paimkite saują šio aliejaus, pašildykite jį ir masažuokite galvos odą. Po pusvalandžio naudokite įprastą šampūną ir kondicionierių. Šį aliejų naudokite, kai plaukai dar drėgni, kad plaukai nesipainiotų ir būtų švelnūs. Taip pat galite naudoti simondsijų aliejų, kad išgydytumėte nuplikimą ir ankstyvą žilumą.

Apibendrinant, nesvarbu, kokios veikliosios medžiagos naudojamos plaukų priežiūros priemonėje, renkantis produktą, pirmiausia ir svarbiausia jį kelias minutes tepti ant odos ties alkūne, jei produktas nerodo jokios jūsų odos reakcijos. Plaukų priežiūros priemonė turėtų būti naudinga jūsų plaukams.

Komentavimas išjungtas įraše Kaip pasirinkti gerą plaukų priežiūros produktą