Namai

Kodėl nusprendžiau baldus pirkti internete

Lovos internetu

Sveiki, papasakosiu jums savo istoriją. Prieš kelis mėnesius su žmona nusipirkome butą. Šiuos kelis mėnesius bute buvo chaosas, nes daug ką reikėjo suremontuoti ir sutaisyti. Žmona jau po poros mėnesių pradėjo eiti iš proto, bet galiausiai sugebėjau pabaigti visus remonto darbus. Atėjo antrasis įsikūrimo etapas – naujų baldų pirkimas. Žmona žinoma labai džiaugėsi, kad pirksime naujus trūkstamus baldus.

Baldai nėra ta sritis kurioje aš daug nusimanau, todėl važiuodamas į didįjį skandinavų prekybos centrą nežinojau ko tikėtis, bet žmona labai džiaugėsi pačiu faktu, kad vėl keliausime į šią parduotuvę. Aš žinoma apsišarvojau kantrybe ir tikėjausi, kad šį kartą pavyks nusipirkti būtent tai ko reikia neapžiūrinėjant visų  kitų prekių, nors iki spintų skyriaus einant ir teks jas visas pamatyti. Spintos į miegamojo  kambarį mums reikėjo jau senai, bet vis atidėliodavome jos pirkimą, dėl vykstančio remonto ar kitų  nesklandumų. Aš žinojau  tik tiek, kad mums reikia spintos su keliais stalčiais ir skyriaus kuriame galėtų kabėti pakabos, žmona taip pat norėjo, kad durys būtų veidrodinės. Deja pačiame prekybos centre teko apžiūrinėti visas spintas ir svarstyti apie jų teigiamas ir neigiamas savybes. Apžiūrėjus visas buvo nutarta, kad turėtume apžiūrėti spintas ir kituose baldų salonuose, juolab, kad mums taip pat reikėjo miegamojo lovos.

Kaip jau  minėjau, baldai nėra ta sritis kuria labai domėčiausi, todėl šis apsipirkimas po  truputį pradėjo tapti rimtu nervų  išbandymu. Bet nukeliavus į „pramogų sostinę“ apsipirkimas palengvėjo, nes ten esančiame baldų salone buvo žymiai mažiau  žmonių. Spintos kurias pasiūlė konsultantas buvo šiek tiek brangesnės negu  skandinavų prekybos centre, bet konsultantas mums skyrė daugiau laiko, o tai yra malonu. Apžiūrėję spintas šiame baldų salone nutarėme paieškas pratęsti kitą dieną.

Tačiau grįžus namo man  kilo mintis, jei buitinę įrangą visad perku internete, tai kodėl to paties negalėčiau padaryti su baldais? Paieškoje įvedęs „lovos internetu“ ir „spintos“ iškart radau nemažai internetinių parduotuvių prekiaujančių baldais. O panaršęs keliolika minučių  atradau spintą, kuri patiko man, o mano manymu turėjo patikti ir mano žmonai. Žinoma, žmona norėjo apžiūrėti daugiau modelių ir nebuvo labai sužavėta idėjos pirkti spintą be apžiūrėjimo jos realiai. Tačiau po dar kelių  modelių apžiūrėjimo ši idėja jai pradėjo patikti. Be to, kartu atradome ir tinkamą lovą. Po poros dienų žmona pati išsirinko norimą spintą, o aš paskambinau į parduotuvę. Kaip ir visose kitose internetinėse parduotuvėse atsiliepęs pardavėjas nenustebo, kad aš iš karto norėjau derėtis ir sužinoti, koks yra pristatymo terminas. Nusiderėti pavyko, pristatymo terminas taip pat nebuvo labai  ilgas, o geriausias dalykas buvo tai, kad man nereikėjo važinėti po baldų salonus ir apžiūrinėti kiekvienos spintos ir lovos atskirai. Kai gavome savo nusipirktą spintą ir lovą, nusprendžiau, kad kokie tai bebūtų baldai ateityje visus juos pirksiu internete. Apsipirkinėdamas tokiu būdu sutaupau laiko, pinigų ir nesusipykstu su žmona. Vienintelis tokio apsipirkinėjimo minusas, kad pačiupinėti daikto prieš perkant neįmanoma, bet tam ir yra parduotuvėje dirbantys konsultantai kurie viską paaiškina telefonu.

Komentavimas išjungtas įraše Kodėl nusprendžiau baldus pirkti internete