Prekės ir paslaugos

Kodėl verta krovinius gabenti oro transportu?

Tarptautinės kelionės lėktuvu gerokai paspartino tarptautinės prekybos tempą. Iš tiesų, užsienio prekyba kai kuriomis prekėmis nebūtų vykdoma, jei nebūtų galimybės prekes pristatyti oru. Prekės, kurioms laikas yra ribotas, pavyzdžiui, greitai gendantys produktai, šviežios gėlės ar maisto produktai, kai kuriose rinkose apskritai nebūtų prieinamos, jei nebūtų gabenamos lėktuvu.

Kokie yra tarptautinio oro transporto pranašumai

Kelionės lėktuvu greitis taip smarkiai sumažina riziką, kad didelės vertės daiktai, tokie kaip juvelyriniai dirbiniai, farmacijos produktai ir medicinos produktai, meno dirbiniai, paprastai gabenami oru. Tačiau, kelionės lėktuvu taip pat suteikia konkurencinį pranašumą pristatant prekes, kurių laikas nėra toks svarbus.

Nors kelionių lėktuvu tarifai yra daug didesni, jie gali sutaupyti išlaidas šiose srityse:

  • Draudimo įmokos paprastai yra mažesnės už jūrų transportą.
  • Muitai gali būti taikomi bendram svoriui, kuris paprastai yra mažesnis už gabenimą jūra.
  • Pakuotės yra daug lengvesnės ir pigesnės oro transportui;
  • Sandėlio išlaidos. Daugeliu atvejų krovinių gabenimas oro transportu gali

žymiai sumažinti ir net panaikinti sandėliavimo poreikį, o tai būtina gabenant prekes jūra. Sandėlio išlaidos apima ne tik sandėlio nuomą, bet ir susijusias mokesčių bei draudimo išlaidas, taip pat išlaidas, atsirandančias dėl to, kad sandėliuojant sandėlyje prekės gali pasenti.

  • Finansinės išlaidos, kai prekės gabenamos oru, klientas jas gaus daug greičiau.

Krovinio gabenimo oru kaina priklauso nuo daugelio parametrų: krovinio pobūdžio ir svorio, skrydžio maršruto, pristatymo skubos ir daugybės kitų parametrų.

Krovinių gabenimo oro transportu specialistai jums parinks geriausią krovinio pristatymo būdą, atsižvelgdami į krovinio laiką, tūrį, tipą ir kitas jo savybes. Be to, jie prireikus pasiūlys papildomas paslaugas: krautuvus, ekspeditorius, krovinių pakuotes, lydinčių dokumentų surinkimą. Be to, daugelis kompanijų suteikia jums nuolaidą už pirmą sutartį arba, priešingai, suteikia nuolaidas jei tampate nuolatiniu klientu.

Komentavimas išjungtas įraše Kodėl verta krovinius gabenti oro transportu?