Namai

Kokią dušo kabiną pasirinkti?

Dušas yra patogus, ekonomiškas ir stilingas sprendimas bet kokiam vonios kambariui. Galvojant apie dušą namuose, reikėtų priimti keletą svarbių sprendimų, susijusių su dušo kabinos tipu bei visų reikalingų priedų pasirinkimu.

Renkantis dušo kabiną derėtų atkreipti dėmesį į padėklo tipą. Jis gali būti padarytas iš įvairių medžiagų, dažniausiai tai yra emalis arba akrilas, kuris yra šiltesnis stovint basomis kojomis. Renkantis dušo padėklą, reikėtų atsižvelgti ir į jo gylį, galima rinktis nuo itin plokščių, tinkančių šiuolaikinio dizaino mėgėjams, iki gilių, kurios mažiems vaikams gali atstoti vonią.

Uždaros dušo kabinos yra dažnas pasirinkimas tiek dideliuose, tiek mažuose vonios kambariuose, kur reikia optimalių ir gerai apgalvotų sprendimų, siekiant efektyviai išpildyti erdvę. Ribotoje erdvėje įranga turi būti derinama apgalvojant kiekvieną centimetrą, todėl tokiais atvejais yra rekomenduojamos kampinės dušo kabinos. Dušo sienos, dažniausiai yra gaminamos iš skaidraus stiklo arba plastiko, o tai padeda sukurti įspūdį, kad dušo zona yra likusio vonios kambario pratęsimas, todėl erdvė optiškai nėra sumažinama.

Dušo formą taip pat reikėtų pasirinkti, atsižvelgus į vonios kambario dydį. Kabina gali būti kvadrato, ovalo, stačiakampio, daugiakampio, apskritimo ar kvadrato formos. Patogiausios dušo kabinos durys yra varstomos, atsidarančios į vieną ar abi puses, tačiau joms reikia daug laisvos vietos. Jei tokios erdvės nėra, derėtų kabiną rinktis su stumdomomis ar sulankstomomis durimis.

Taip pat vis dažniau galvojant apie funkcionalų vonios kambarį yra pasirenkama dušo kabina, turinti hidromasažo funkciją. Daugelis žmonių pastebėjo, kad vandens masažas yra ne tik malonus, bet ir turi daug kitų privalumų. Novatoriškų uždarų dušo kabinų dėka galima išnaudoti hidromasažo savybes neišeinant iš namų ir taip pagerinti savo savijautą.

Komentavimas išjungtas įraše Kokią dušo kabiną pasirinkti?