Verslas

Kokią sistemą pasirinkti verslo duomenų analizei?

Verslo analizė skirta padėti vadovui geriau suprasti savo verslą, įvertinti efektyvumą, rasti trūkumų ir priimti valdymo sprendimus. Tačiau dažnai paaiškėja, kad vadovas yra pasimetęs išsibarsčiusių skaičių chaose.

Tais atvejais, kai duomenų apimtis ir darbo sąnaudos jų apdorojimui auga, daugelis įmonių pradeda galvoti, kaip optimizuoti savo verslo analizės procesus, juos padaryti greitesnius ir paprastesnius.

BI sprendimas yra naudingas daugelio pramonės šakų įmonėms https://www.analitika360.lt/ Pavyzdžiui, gamyba, finansai, mažmeninė ir didmeninė prekyba, draudimas, telekomunikacijos – kur reikia suprasti, kas vyksta versle. Anksčiau BI diegė tik didelės įmonės, kurias šiandien jau sunku įsivaizduoti nenaudojant šių sprendimų. Tačiau dabar vis daugiau vidutinio ir net smulkaus verslo įmonių pradeda naudoti analitinius sprendimus. Tai iš esmės palengvina paprastesnių sistemų atsiradimas ir netgi BI įrankių įtraukimas į apskaitos sistemas.

BI sistemos yra naudingos bet kurios srities versle, nes jos leidžia greitai rinkti svarbią komercinę informaciją, kad galėtumėte priimti taktinius ir strateginius sprendimus.

Verslo analizės sistema skirta tam, kad realiu laiku galėtumėte sekti įmonės padėtį ir prireikus skubiai reaguoti į nukrypimus nuo normos ar plano.

Programos privalumai:

  • Programa, apima prietaisų skydus, grafikus, lenteles ir ataskaitas, specialiai

pritaikyta patogiai operatyvinei ir strateginei analizei;

  • Būtina priemonė priimti labai efektyvius sprendimus;
  • Patikima priemonė pagerinti valdymo efektyvumą, sumažinti išlaidas ir

padidinti pajamas;

  • Prieiga prie išsamios informacijos apie verslą bet kur vienu paspaudimu.

Sistema reguliariai renka duomenis iš visų 5monėje esančių šaltinių ir sutrumpinta versija pateikia svarbiausią informaciją įgaliotam darbuotojui, susietą su tikslais. Tuo pačiu metu sistema leidžia, jei reikia, rodyti žemesnio lygio duomenis – iki pirminių dokumentų.

Taisyklės, nuostatai ir funkciniai vaidmenys dažnai keičiasi, todėl vien tik verslo proceso automatizavimo nepakanka, privalu valdyti pokyčius – tai yra nuolatinis darbas. Suasmenintos informacijos suvestinės su unikalia, išsamia įmonės situacijos apžvalga dabar yra prieinamos visiems.

Komentavimas išjungtas įraše Kokią sistemą pasirinkti verslo duomenų analizei?