Sveikata, grožis

Kokia yra veido toniko paskirtis?

Veido toniko paskirtis- atstatyti normalų odos pH ir paruošti odą kitos kosmetinės priemonės naudojimui. Makiažo valiklį nuplovus vandeniu- būtina naudoti toniką, tik turime išsirinkti tinkamą variantą, kiekvienai dienai. Jeigu esate sausos, jautrios odos savininkės- rinkitės drėkinančius tonikus, jeigu turite riebią odą- rinkitės sutraukiantį, gaivinantį toniką, savo sudėtyje turinčio pipirmečių ekstraktų, mielių ir kt. Venkite tonikų sudėtyje turinčių alkoholio, nes alkoholis džiovina odą. Išsausėjusią odą, pirmąją naudojimo savaitę gali  dirginti, tai reiškia, jog odos paviršius buvo praradęs savo apsauginį barjerą, o dabar po  tuputį  jį atgauną. Po savaitės naudojimo odos pH normalizuosis ir dirginimas praeis. Jeigu ir toliau jaučiamas dirginimas, būtina pasitarti su kosmetologu.

Kaip naudojame toniką?

Toniką naudojame tik ant švarios odos, nuvalius visus nešvarumus makiažo valikliu ir nusiprausus vandeniu, tuomet naudojamas tonikas. Toniką  galima  paskirstyti ant veido vatos tamponėliu arba jo įlašinus kelis lašus į delną, patrinus tarp delnų ir sudrėkinus veidą. Jis tonizuoja odą, pašalina negyvas ląstelles, drėkina, apsaugo nuo raukšlių, reguliuoja blizgesį, subalansuoja pH. Geras tonikas yra lengvas ir gaivus, puikiai kvepia ir yra naudingas.

Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį veido toniką?

Riebiai odai didžiausią naudą suteikia alavijų ir agurkų  ekstraktu prisotintas tonikas. Sausai ir jautriai odai reikalingas drėkinamas, o normaliai odai tinka įvairios priemonės, todėl šį gaminį galima rinktis pagal kvapą ar kitas savybes. Renkantis veido toniką, atkreipkite dėmesį į jo sudėtį. Venkite gaminio, kuriuo sudėtyje yra alkoholio, konservantų, kvapiklių ir kitų agresyvių medžiagų. Kuo toniko sudėtis natūralesnė, tuo geriau. Idealu, jeigu jo sudėtyje bus pantenolio, hialurono, alijošiaus, glicerino, vitamino E ir kitokių medžiagų, kurios drėkina ir pamaitina odą.

Alijošiaus veido tonikas

Alijošiaus veido tonikas tinka sausai ir normaliai odai, švelnus, be alkoholio, skirtas kaklo ir kasdienei veido priežiūrai, jo sudėtyje yra alavijo lapų ekstrakto ir provitamino B5, pagerina kraujotaką ir stimuliuoja ląstelių veiklą, paruošia odą kitų kosmetikos priemonių naudojimui.

Komentavimas išjungtas įraše Kokia yra veido toniko paskirtis?