Namai

KOKIE VANDENS MAIŠYTUVAI YRA PATYS PRAKTIŠKIAUSI?

Niekas nenuginčys to fakto, kad mūsų dienomis vonios kambaryje tikrai neįmanoma išsiversti be vandens maišytuvo, nes šis prietaisas garantuoja tolygų vandens tekėjimą ir palaiko nustatytą jos temperatūros lygį. Anot dizaino žinovų, potinkinis maišytuvas yra naudingas tuo, jog vandens maišymui skirtoji dalis būna paslėpta sienoje, taip išvengiama iš sienos kyšančių mechanizmo detalių, kas padeda atsikratyti erdvinės šios patalpos apkrovos.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, prieš pradedant montuoti potinkinį vandens maišytuvą?

Pagrindinis dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį tada, kai ruošiatės įsigyti potinkinį maišytuvą, yra tas, kad vonios kambario siena turi būti gana stora, kad joje nepritrūktų vietos šiam įrenginiui. Todėl pirmiausiai pasidomėkite šių vandens maišytuvų išmatavimais. Kita vertus, nėra ko per daug baimintis, nes šie prietaisai užima nedaug vietos. Be to, santechninės įrangos gamintojai siūlo jau iš anksto paruoštą sistemą, kurią kuo lengviausiai paslėpsite po patalpos sienos apdaila. Prieš įrengdami potinkinį vandens maišytuvą galėtumėt iš anksto apsispręsti, kokio storio plyteles klijuoti, kiek galėsite naudoti klijų ir gipso. Šiaip potinkinė dėžutė į sieną būna įleidžiama ne giliau kaip 105 milimetrus.

Už ką vertinami potinkiniai vandens maišytuvai?

Potinkinius vandens maišytuvus labiausiai vertina dėl to, kad jie padeda taupyti laisvas erdves vonios kambaryje. Be to, jie yra vertinami ir už nepriekaištingą, tikrai estetišką išvaizdą, kuri yra miela akiai. Šio tipo vandens maišytuvai gerų atsiliepimų yra nusipelnę ir už savo išskirtinį patvarumą. Nors tokie vandens maišytuvai kainuoja brangiau, bet tuo pačiu padeda sutaupyti vonios kambario erdvę, suteikia grožio šiai patalpai.

Ką galima pasakyti apie chromu padengtus potinkinius vandens maišytuvus?

Chromuoti vandens maišytuvai pasižymi atsparumu nešvarumams, jie nebijo įbrėžimų, net ir daugelį metų naudojami nepraranda blizgesio. Šiai įrangai praktiškai nebūna reikalinga kokia nors didesnė priežiūra, todėl ji ir gali ilgai ištarnauti. Palanku ir tai, kad po tinku paslėptas vandens maišymo sistemos dalis galima viena nuo kitos išdėstyti įvairiais, jums pageidaujamais atstumais, kas padeda išlaikyti norimą vonios kambario interjero stilių .

Komentavimas išjungtas įraše KOKIE VANDENS MAIŠYTUVAI YRA PATYS PRAKTIŠKIAUSI?