Automobiliai,  Prekės ir paslaugos

Prabangių automobilių nuoma: ką būtina žinoti?

prabangiu automobiliu nuomaNorint keliauti komfortiškai, o kelionės laiką suplanuoti lanksčiai, verta pamąstyti apie prabangių automobilių nuomą. Toks kelionės būdas leidžia susipažinti su vietomis, kurios neįtrauktos į turistinius maršrutus, bei atsipalaiduoti ir mėgautis kelionės suteiktais potyriais.

Kiekviena valstybė turi skirtingus reikalavimus

Kiekviena valstybė prabangių automobilių nuomą savo įstatymais reglamentuoja skirtingai. Lietuvoje ši sritis dar tik žengia pirmus žingsnius į verslo vandenis.

Kiekviena valstybė nustato skirtingus amžiaus apribojimus. Dažniausiai, minimalus amžiaus cenzas 21 m. Tačiau verta pasidomėti iš anksto. Kita vertus, šis klausimas nebus toks aktualus, nuomojant automobilį su vairuotoju.

Labai svarbu iš anksto sužinoti kuo daugiau apie mokamus kelius. Važiuojant į užsienį, greičiausiai, teks jais važiuoti. Tai yra į nuomotojo pareigas neįeinančios išlaidos. Tačiau vėlgi, jeigu pasirinksime prabangių automobilių nuomą su vairuotoju, šis klausimas taps neaktualus.

Išvykimas į kitas šalis

Labai dažnai pamirštamas klausimas, tačiau itin svarbus – galimybė su išnuomotu automobiliu išvykti į užsienį. Dažniausiai ši sąlyga priklauso nuo sutarties punktų, o ne valstybės šiam verslo sektoriui taikomo reguliavimo.

Kompanijos nuostatos ir darbuotojų lankstumas bei automobilio klasė yra lemiantys veiksniai, išvykti iš valstybės.

Kokį automobilį pasirinkti?

automobiliu nuoma

Dažniausiai kirbantis klausimas apie automobilio markę. Praktiškais ir racionaliais save laikantys žmonės renkasi vidutinės klasės automobilius. Tuomet jiems tenka nemažai papildomų išlaidų (kelių mokesčiai, mokamas stovėjimas ir pan.). Taip pat nuomininkai negali sau leisti pailsėti ir turi patys sėsti prie vairo. Norint išvengti tokių papildomų niuansų patogu naudotis prabangių automobilių nuoma.

Užstato klausimai ir sutarties sąlygos

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turėtų daryti nuomininkas ir nuomotojas – pasirašyti sutartį. Prabangių automobilių nuomos sutartyje turėtų būti apibrėžiama abiejų šalių pareigos ir teisės. Pasirašant sutartį pravartu išsiaiškinti ne tik svarbiausias sąlygas bei kas įeina į kainą, tačiau ir koks automobilio draudimas įskaičiuotas – draudimas avarijos, vagystės atveju. Taip pat civilinės atsakomybės, Kasko ar vairuotojų ir keleivių draudimas.

Užstatas ir kuro sąlygos – papildomi klausimas. Užstatas paprastai svyruoja tarp 100 – 150 Eur. (prabangių automobiliu nuomai šis punktas gali būti netaikomas).

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.