Prekės ir paslaugos

Sugedo telefonas iphone – kur remontuoti?

Turbūt kiekvienas pripažins, jog iphone yra geidžiamiausias telefonas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vos tik pasklidus žinioms apie naują iphone versiją, visi iš karto skuba krapštyti pinigines ir skaičiuoti pinigus, ar jų pakanka naujo telefono įsigijimui. Iphone populiarumu stebėtis nereikia – juk apple yra vienas garsiausių prekės ženklų. Visgi nepaisant to, koks populiarus iphone, galima pastebėti, jog ne visi jais džiaugiasi. Mat vos tik prireikia iphone remonto, daugelis pradeda iš karto skųstis, jog šis telefonas ne toks jau ir geras, kaip daugeliui atrodo. Kokie gi būna dažniausi iphone gedimai?

  1. Nustoja veikti pagrindinis mygtukas. Iphone turi mygtuką, kuris atsako už daugelį telefono funkcijų. Jo dėka galima atrakinti telefoną, išeiti iš puslapių, uždaryti langus. Todėl nenuostabu, jog jam sugedus, kai kurie pradeda panikuoti. Tokiu atveju tikrai reikia remonto.
  2. Ekranas skyla labai dažnai. Deja, bet ne kiekvienas prisimena, jog reikia pasirinkti apsaugos stiklą, kuris apsaugotų telefoną.
  3. Telefono vienas dažniausių trūkumų – lėtėjimas. Daugelis pastebi, jog po atnaujinimų telefonas neveikia taip, kaip anksčiau. Ar tam gali padėti meistras? Ne visada.
  4. Virusai. Ir telefonas gali turėti virusų. Deja, bet labai dažnai.

Yra ir daugiau gedimų. Jiems visiems atsiradus, reikia skubėti atlikti remontą. Iphone remontas Vilnius ar bet kuriame kitame mieste turi būti atliktas skubiai, kitaip gedimas gali išsiplėsti ir pataisyti jį bus sudėtingiau.

Kiek kainuoja iphone remontas?

Telefono remonto kaina priklauso ne tik nuo telefono, bet ir gedimo. Taip pat ir meistro, kuris atlieka remontą. Pavyzdžiui, iphone remontas Vilniuje atliekamas dažnai, kadangi šis telefonas yra vilniečių numylėtinis, o ir konkurencija tarp meistrų didesnė, todėl Vilniuje neretai galima rasti ne tik patikimesnį, bet ir pigesnį meistrą. Kas gana keista, nes daugelis tikisi, jog sostinėje bus pasiūlytos didesnės kainos. Mažuose miesteliuose neretai teikiamos paslaugos kainuoja labai panašiai, o kartais net brangiau, skiriasi tik kokybė – ji kur kas prastesnė, kadangi meistrai turi mažiau patirties.

Komentavimas išjungtas įraše Sugedo telefonas iphone – kur remontuoti?