Prekės ir paslaugos

Tai kur čia parduodami baldai?

Sėdim, sėdim namuose. Kalbamės su vyru. Reikia pokyčių. Apkalbėjom, kad kraustytis nėra galimybių, tad tenka suktis iš padėties. Sėdėsim, sėdėsim taip ir ateis pavasaris. Tuo metų laiku tai jau tikrai reikės naujovių. Vis labiau šylantys orai savaime patys padiktuoja vis ką nors nauja namuose, aplinkoje, širdyje. Bet šįkart labiau apie namus. Juos nuolat kuriame, puoselėjame kaip dar vieną šeimos narį bei savo meilės lizdelį. Vis kaip tie paukščiukai kasdien garsiau ir garsiau čirpėdami saulei pašvietus, nešam po šapelį, t.y. po daiktelį, į namus. Vieną dieną randame naują vazelę, kitą – vazoninį svyrantį augalą, o trečią sugalvojame, kad tikrai įgrįso seni baldai namuose ir nusprendžiame ieškoti, kur yra parduodami baldai.

Atrodo, kas čia tokio, surasti ir nusipirkti naujus baldus. O viskas tikrai nėra taip paprasta. Kartais reikia ir nemažai išmanyti, kad žinotume ne tik ko norime, bet ir kas gali tikti bei patikti mūsų šeimos lizdeliui. Nesinori vėl naujai rinkti tų mielų smulkmenėlių. Reikia vientisumo ir būtent mūsų namams tinkamų baldų. Tad čia susiduriame su problemėle, kurią pavadinome “baldų gamyba”. Sutarėme, kad jų patys nepasigaminsime, nes reikia ne tik naujos sofos, bet ir naujai pagaminto virtuvės komplekto. Būtina pakeisti tą seną išsėdėtą minkštą baldą pagrindiniame namų kambaryje, o nauji virtuvės baldai, net neabejojame, kad įkvėps naujiems nebandytiems receptams ir kaip visada suburs mūsų šeimą kasdienei vakarienei prie bendro stalo. Tad turime minčių ir apie naują apvalų stalą šalia virtuvės ir svetainės. Labai tikimės, kad ir tokie parduodami baldai gali surasti mūsų namus.

Jau rinkdamiesi pirmuosius baldus šiam būstui supratome, kad svarbiausia yra visa ko planas. Su turima vizija ir planu galima keliauti pas baldininkus, kad mūsų svajonės taptų realybe. Dabar jau žinome, kad virtuvę yra naudinga skirstyti į specialias zonas ir mums tai labai pasiteisino. Visų pirma išsirinkome vietas, kur bus maisto produkto zona, kurioje laikomi konservuoti arba ilgalaikiai produktai (tokie kaip cukrus, miltai, kruopos ir pan.) bei  stovi šaldytuvas. Kita zona – indų laikymo. Likusios bus valymo zona, kurioje privalu kriauklė, indaplovė, šiukšliadėžė, spintelė indams bei valymo ir plovimo priemonėms, taip pat ruošos zona ir galiausiai – gaminimo zona su naujai išsirinkta virykle, gartraukiu, galbūt puodais ir keptuvėmis. Mes jau nekantraujame susitinkti su baldininkais!

Komentavimas išjungtas įraše Tai kur čia parduodami baldai?